Suaugusiems

Privačios pamokos

Privačios pamokos – tai vieno žmogaus ar poros mokymas individualiai.  Individualiai parengta programa yra  efektyvus būdas mokytis šokti, taupantis jūsų laiką ir pinigus. Programos kursas sudaromas pagal Jūsų individualius poreikius ir leidžia maksimaliai koncentruotis ir efektyviai siekti tikslo. 

Užsiėmimai vyksta Jums patogiu laiku.

Privačios pamokos – tai efektyviausias ir greičiausias būdas išmokti šokti! Ne paslaptis, kad viena privati pamoka, kai su Jumis dirba treneris, prilygsta 5-7 pamokom grupėse.

Ar Jūs ruošiatės varžyboms, šokių vakarui, vestuvių šokiui ar šou pasirodymui, privačios šokių pamokos skirtos kiekvienam norinčiam išmokti šokti. Jei esate dalyvavę individualioje treniruotėje, privačioje golfo ar teniso pamokoje ir pan., Jūs žinote tikrąją privačios pamokos vertę.

Privačioje pamokoje galite dalyvauti vienas, poroje ar su maža draugų grupe.

Keturios priežastys įtakojančios privačių pamokų pasirinkimą

 1. Greičiau tobulėja šokių sugebėjimai, nes mokytojas visą dėmesį skiria tik Jums. Šokių programa derinama pagal kiekvieno kliento poreikius;

2. Trenerio pagalba tobulinsite savo silpnąsias vietas ir gausite vertingas pastabas bei patarimus;

3. Galimybė dirbti Jums pageidaujamu tempu;

4. Individualios pamokos – puikus sprendimas tiems, kurie drovisi dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose ir tiems, kurie nori išsaugoti individualumą. Tai ideali proga vystyti grakštumą, koordinaciją, muzikalumą bei pasitikėjimą savimi.